Верстати. Обладнання для малого та середнього бізнесу

Вітаємо Вас на сайті компанії з виготовлення обладнання для виробництва широкого спектру рекламної та сувенірної продукції!

Представляємо увазі верстати для відкриття Вашої справи або розвитку його в правильному руслі. Для того щоб повноцінно працювати на ринку рекламно-сувенірної продукції сьогодні, необхідно мати широкий асортимент, і розширювати його з мінімальними капіталовкладеннями. Пропонуємо високоприбутковий, багатофункціональний і універсальний верстат! Ви купуєте один верстат зі змінними насадками. Ви заощаджуєте кошти, так як не буде потрібно купувати кілька верстатів для виробництва різних видів сувенірної продукції (послуг). Ви також економите місце, адже верстат компактний і універсальний, для нього не потрібно стільки місця, як для декількох верстатів. Ви можете купувати додаткові насадки, якщо обмежений бюджет, не відразу, а поступово. Ми забезпечуємо навчання на верстаті. Отже, в одному верстаті купуєте: верстат для виготовлення значків, верстат для тиснення та обладнання для тамподруку. Читати далі...

А ще, що не менш важливо, зараз розробляється додаткова насадка "ГРАВЕРТОН". Наше обладнання призначене для малого та середнього бізнесу. Хочемо звернути увагу, що не обов'язково купувати всі ці верстати, оскільки всі вони поєднуються в один багатофункціональний верстат. Цей вид обладнання зможе виробляти продукцію різних напрямків. Якщо бюджет обмежений, і з місцем на виробництві туго, тоді багатофункціональний верстат - це саме те, що потрібно. Адже його вартість значно менше декількох окремих верстатів і місця він займає не багато.

Також в якості доповнення, може стати в нагоді обладнання для виготовлення кліше, заливки наклейок та прес ГРАВЕРТОН. Звичайно ж, для початку може й не обов'язково купувати весь асортимент, але в подальшому, завжди можна докупити насадки в будь-який момент.

Природно, для кожного товару й послуги, що надає універсальний верстат, потрібні витратні матеріали, ми ними забезпечуємо сповна, в потрібному асортименті і кількості, та й вартість витратних матеріалів не висока, а в деяких сегментах навіть набагато нижче, ніж в інших виробників. Витратні матеріали для тамподруку і тиснення, заготовки для значків, смола для заливки неклейких, метал ГРАВЕРТОН, фурнітура для значка і брелока - допоможуть зробити ваше виробництво набагато швидше і якісніше.

Насправді ми пропонуємо послугу «Бізнес під ключ», адже відразу можете оволодіти кількома найпопулярнішими технологіями на ринку рекламної продукції. Ви зможете за допомогою цього обладнання та витратних матеріалів, зробити якісну сувенірну продукцію і це легко. Наше обладнання вже через короткий період часу, буде повноцінно функціонувати в рекламному сегменті і приносити прибуток.

Рентабельність виготовлення сувенірної продукції та послуг, коливається від 100 до 800%.

Продаж обладнання, нашою компанією здійснюється вже багато років, і ми завжди гарантуємо якість продукції та подальшу технічну підтримку. Ми надамо безкоштовне навчання всім технологічним нюансам і хитрощів, а також технічну підтримку з боку наших технологів.

Бажаємо успіхів і процвітання!

З повагою, колектив компанії stanki.vts.ua